Ingredients
Sugar Unsweetened Chocolate Processed with Alkali Cocoa Butter Palm Oil Palm Kernel Oil Butter Oil (Milk) Milk Powder Skim Milk Emulsifier (Soy Lecithin) Natural Flavor
Claims
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Only Naturally Sweetened
- Pescatarian
140 Calories Per Serving*
| Total Fat | 11 g |
| Saturated Fat | 7 g |
| Cholesterol | -5 mg |
| Sodium | 10 mg |
| Total Carbohydrate | 15 g |
| Dietary Fiber | 2 g |
| Sugars | 17 g |
| Protein | 1 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 15 % |
Godiva
Godiva Masterpieces Dark Chocolate, Ganache Heart - 4.9 Ounces
Net Wt 0.38 lb
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Ingredients
Sugar Unsweetened Chocolate Processed with Alkali Cocoa Butter Palm Oil Palm Kernel Oil Butter Oil (Milk) Milk Powder Skim Milk Emulsifier (Soy Lecithin) Natural Flavor
Claims
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Only Naturally Sweetened
- Pescatarian
140 Calories Per Serving*
| Total Fat | 11 g |
| Saturated Fat | 7 g |
| Cholesterol | -5 mg |
| Sodium | 10 mg |
| Total Carbohydrate | 15 g |
| Dietary Fiber | 2 g |
| Sugars | 17 g |
| Protein | 1 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 15 % |