Ingredients
Made with Smiles and Enriched Wheat Flour (Flour, Niacin, Reduced Iron, Thiamine Mononitrate, Riboflavin, Folic Acid), Cheddar Cheese ([Cultured Milk, Salt, Enzymes], Annatto), Vegetable Oils (Canola, Sunflower and/or Soybean), Salt, Contains 2% or Less of: Yeast, Sugar, Autolyzed Yeast Extract, Paprika, Spices, Celery, Onion Powder, Monocalcium Phosphate, Baking Soda.
Claims
- Sugar Free
- Vegetarian
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Pescatarian
140 Calories Per Serving*
| Total Fat | 5 GRM |
| Saturated Fat | 1 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 1 g |
| Monounsaturated Fat | 2.5 g |
| Cholesterol | 10 MGM |
| Sodium | 250 MGM |
| Total Carbohydrate | 20 GRM |
| Dietary Fiber | 1 GRM |
| Sugars | 0 GRM |
| Protein | 3 GRM |
| Calcium | 4 % |
| Iron | 6 % |
Goldfish
Goldfish Snack Crackers, Baked, Cheddar - 66 Ounces
Net Wt 73.19 oz
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Ingredients
Made with Smiles and Enriched Wheat Flour (Flour, Niacin, Reduced Iron, Thiamine Mononitrate, Riboflavin, Folic Acid), Cheddar Cheese ([Cultured Milk, Salt, Enzymes], Annatto), Vegetable Oils (Canola, Sunflower and/or Soybean), Salt, Contains 2% or Less of: Yeast, Sugar, Autolyzed Yeast Extract, Paprika, Spices, Celery, Onion Powder, Monocalcium Phosphate, Baking Soda.
Claims
- Sugar Free
- Vegetarian
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Pescatarian
140 Calories Per Serving*
| Total Fat | 5 GRM |
| Saturated Fat | 1 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 1 g |
| Monounsaturated Fat | 2.5 g |
| Cholesterol | 10 MGM |
| Sodium | 250 MGM |
| Total Carbohydrate | 20 GRM |
| Dietary Fiber | 1 GRM |
| Sugars | 0 GRM |
| Protein | 3 GRM |
| Calcium | 4 % |
| Iron | 6 % |