Ingredients
Made with Smiles and Enriched Wheat Flour (Flour, Niacin, Reduced Iron, Thiamine Mononitrate, Riboflavin, Folic Acid), Cheddar Cheese ([Cultured Milk, Salt, Enzymes], Annatto), Canola and/or Sunflower Oil, Salt, Contains 2% or Less of: Yeast, Sugar, Autolyzed Yeast Extract, Paprika, Spices, Celery, Onion Powder, Monocalcium Phosphate, Baking Soda.
Claims
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
130 Calories Per Serving*
| Total Fat | 4.5 GRM |
| Saturated Fat | 1 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 1 g |
| Monounsaturated Fat | 2.5 g |
| Cholesterol | 10 MGM |
| Sodium | 240 MGM |
| Total Carbohydrate | 19 GRM |
| Dietary Fiber | 1 GRM |
| Sugars | 0 GRM |
| Protein | 3 GRM |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 6 % |
Goldfish
Goldfish Cheddar Baked Snack Crackers On-the-Go! Packs - 30 x 1 Ounce
Net Wt 2.22 lb
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Ingredients
Made with Smiles and Enriched Wheat Flour (Flour, Niacin, Reduced Iron, Thiamine Mononitrate, Riboflavin, Folic Acid), Cheddar Cheese ([Cultured Milk, Salt, Enzymes], Annatto), Canola and/or Sunflower Oil, Salt, Contains 2% or Less of: Yeast, Sugar, Autolyzed Yeast Extract, Paprika, Spices, Celery, Onion Powder, Monocalcium Phosphate, Baking Soda.
Claims
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
130 Calories Per Serving*
| Total Fat | 4.5 GRM |
| Saturated Fat | 1 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 1 g |
| Monounsaturated Fat | 2.5 g |
| Cholesterol | 10 MGM |
| Sodium | 240 MGM |
| Total Carbohydrate | 19 GRM |
| Dietary Fiber | 1 GRM |
| Sugars | 0 GRM |
| Protein | 3 GRM |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 6 % |