Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
20 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 210 mg |
| Total Carbohydrate | 4 g |
| Dietary Fiber | -1 g |
| Sugars | 2 g |
| Protein | 1 g |
| Vitamin A | 6 % |
| Vitamin C | 15 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 2 % |
Goya
Goya Tomato Sauce, Seasoned - 8 Ounces
Net Wt 0.6 lb
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
20 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 210 mg |
| Total Carbohydrate | 4 g |
| Dietary Fiber | -1 g |
| Sugars | 2 g |
| Protein | 1 g |
| Vitamin A | 6 % |
| Vitamin C | 15 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 2 % |