Ingredients
Soybean Oil
Claims
- Vegan
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Plant Based
- FODMAP
- Keto
- Pescatarian
120 Calories Per Serving*
| Total Fat | 14 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Polyunsaturated Fat | 9 g |
| Monounsaturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 0 mg |
| Total Carbohydrate | 0 g |
| Protein | 0 g |
Goya
Goya Vegetable Oil, Soybean Oil - 128 Ounces
Net Wt 8.14 lb
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Ingredients
Soybean Oil
Claims
- Vegan
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Plant Based
- FODMAP
- Keto
- Pescatarian
120 Calories Per Serving*
| Total Fat | 14 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Polyunsaturated Fat | 9 g |
| Monounsaturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 0 mg |
| Total Carbohydrate | 0 g |
| Protein | 0 g |