Claims
- Vegan
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Preservatives
- Only Naturally Sweetened
- Prebiotics
- Whole Grains
- Plant Based
- Pescatarian
100 Calories Per Serving*
| Total Fat | 1 GRM |
| Saturated Fat | 1 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0.5 g |
| Monounsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 35 MGM |
| Total Carbohydrate | 15 GRM |
| Dietary Fiber | 1 GRM |
| Sugars | 6 GRM |
| Protein | 2 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |
Gullon
Gullon Biscuits, with Whole Grains, Breakfast Hazelnut Crunch - 5 Pack
Net Wt 0.58 lb
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Claims
- Vegan
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Preservatives
- Only Naturally Sweetened
- Prebiotics
- Whole Grains
- Plant Based
- Pescatarian
100 Calories Per Serving*
| Total Fat | 1 GRM |
| Saturated Fat | 1 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0.5 g |
| Monounsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 35 MGM |
| Total Carbohydrate | 15 GRM |
| Dietary Fiber | 1 GRM |
| Sugars | 6 GRM |
| Protein | 2 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |