Claims
- Antibiotic Free
- Vital Clean
- Ancient Grains
- Natural
310 Calories Per Serving*
| Total Fat | 11 GRM |
| Saturated Fat | 2 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 4 g |
| Monounsaturated Fat | 5 g |
| Cholesterol | 55 MGM |
| Sodium | 600 MGM |
| Total Carbohydrate | 32 GRM |
| Dietary Fiber | 5 GRM |
| Sugars | 5 GRM |
| Protein | 21 GRM |
| Vitamin A | 10 % |
| Vitamin C | 15 % |
| Calcium | 6 % |
| Iron | 8 % |
Healthy Choice
Healthy Choice Shiitake Chicken - 9.25 Ounces
Net Wt 0.73 lb
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Claims
- Antibiotic Free
- Vital Clean
- Ancient Grains
- Natural
310 Calories Per Serving*
| Total Fat | 11 GRM |
| Saturated Fat | 2 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 4 g |
| Monounsaturated Fat | 5 g |
| Cholesterol | 55 MGM |
| Sodium | 600 MGM |
| Total Carbohydrate | 32 GRM |
| Dietary Fiber | 5 GRM |
| Sugars | 5 GRM |
| Protein | 21 GRM |
| Vitamin A | 10 % |
| Vitamin C | 15 % |
| Calcium | 6 % |
| Iron | 8 % |