Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- Unsweetened
- Keto
- Pescatarian
220 Calories Per Serving*
| Total Fat | 9 GRM |
| Saturated Fat | 1.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 5 g |
| Monounsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 45 MGM |
| Sodium | 360 MGM |
| Total Carbohydrate | 24 GRM |
| Dietary Fiber | 3 GRM |
| Sugars | 0 GRM |
| Protein | 13 GRM |
| Vitamin A | 2 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 2 % |
Henry & Lisas
Henry & Lisas Wild Alaskan Fish Nuggets - 12 x 1 Ounce
Net Wt 1 lb
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- Unsweetened
- Keto
- Pescatarian
220 Calories Per Serving*
| Total Fat | 9 GRM |
| Saturated Fat | 1.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 5 g |
| Monounsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 45 MGM |
| Sodium | 360 MGM |
| Total Carbohydrate | 24 GRM |
| Dietary Fiber | 3 GRM |
| Sugars | 0 GRM |
| Protein | 13 GRM |
| Vitamin A | 2 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 2 % |