Ingredients
Sugar; Palm Oil; Coconut Oil; Cocoa; Contains 2% or less of: Soy Lecithin; Artificial Flavors; Salt.
220 Calories Per Serving*
| Total Fat | 18 g |
| Saturated Fat | 12 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 15 mg |
| Total Carbohydrate | 16 g |
| Dietary Fiber | 1 g |
| Sugars | 14 g |
| Protein | 1 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 2 % |
Hershey's
Hershey's Chocolate Flavor Shell Topping
Net Wt 0.515 LB
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Ingredients
Sugar; Palm Oil; Coconut Oil; Cocoa; Contains 2% or less of: Soy Lecithin; Artificial Flavors; Salt.
220 Calories Per Serving*
| Total Fat | 18 g |
| Saturated Fat | 12 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 15 mg |
| Total Carbohydrate | 16 g |
| Dietary Fiber | 1 g |
| Sugars | 14 g |
| Protein | 1 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 2 % |