Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
70 Calories Per Serving*
| Total Fat | 4.5 GRM |
| Saturated Fat | 1.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0.5 g |
| Monounsaturated Fat | 1.5 g |
| Cholesterol | 215 MGM |
| Sodium | 65 MGM |
| Total Carbohydrate | 1 GRM |
| Protein | 6 GRM |
| Vitamin A | 6 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 4 % |
Hillandale Farms
Hillandale Farms Eggs, Large - 30 Eggs
Net Wt 4.01 lb
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
70 Calories Per Serving*
| Total Fat | 4.5 GRM |
| Saturated Fat | 1.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0.5 g |
| Monounsaturated Fat | 1.5 g |
| Cholesterol | 215 MGM |
| Sodium | 65 MGM |
| Total Carbohydrate | 1 GRM |
| Protein | 6 GRM |
| Vitamin A | 6 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 4 % |