Ingredients
Unbleached Wheat Flour Extra Virgin Olive Oil Whole Wheat Flour Sugar Sesame Seeds Sea Salt
Claims
- Dairy Free
- Vegan
- Vegetarian
- Non GMO
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Only Naturally Sweetened
- Plant Based
- Pescatarian
150 Calories Per Serving*
| Total Fat | 8 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 120 mg |
| Total Carbohydrate | 17 g |
| Dietary Fiber | -1 g |
| Sugars | 2 g |
| Protein | 2 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |
Ines Rosales
Ines Rosales Tortas, Savory Olive Oil, Sesame & Sea Salt - 6.34 Ounces
Net Wt 0.48 lb
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Ingredients
Unbleached Wheat Flour Extra Virgin Olive Oil Whole Wheat Flour Sugar Sesame Seeds Sea Salt
Claims
- Dairy Free
- Vegan
- Vegetarian
- Non GMO
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Only Naturally Sweetened
- Plant Based
- Pescatarian
150 Calories Per Serving*
| Total Fat | 8 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 120 mg |
| Total Carbohydrate | 17 g |
| Dietary Fiber | -1 g |
| Sugars | 2 g |
| Protein | 2 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |