Ingredients
Organic Wholegrain Wheat Flour Barley Malt Sunflower Seeds Olive Oil Sea Salt Yeast
Claims
- Vegan
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Whole Grains
- Plant Based
- Pescatarian
110 Calories Per Serving*
| Total Fat | 3.5 g |
| Saturated Fat | 0.5 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 105 mg |
| Total Carbohydrate | 18 g |
| Dietary Fiber | 3 g |
| Sugars | 2 g |
| Protein | 3 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 4 % |
Judys Breadsticks
Judys Breadsticks Dipping Sticks, Sunflower Twigs - 6 Ounces
Net Wt 0.39 lb
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Ingredients
Organic Wholegrain Wheat Flour Barley Malt Sunflower Seeds Olive Oil Sea Salt Yeast
Claims
- Vegan
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Whole Grains
- Plant Based
- Pescatarian
110 Calories Per Serving*
| Total Fat | 3.5 g |
| Saturated Fat | 0.5 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 105 mg |
| Total Carbohydrate | 18 g |
| Dietary Fiber | 3 g |
| Sugars | 2 g |
| Protein | 3 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 4 % |