Claims
- Non GMO
- Kosher
210 Calories Per Serving*
| Total Fat | 1.5 GRM |
| Saturated Fat | 1 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0 g |
| Monounsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 5 MGM |
| Sodium | 280 MGM |
| Total Carbohydrate | 43 GRM |
| Dietary Fiber | 2 GRM |
| Sugars | 23 GRM |
| Protein | 8 GRM |
| Vitamin C | 25 % |
| Calcium | 15 % |
| Iron | 25 % |
Kellogg's
Kellogg's Assorted Cereal - 3 Bags
Net Wt 52 oz
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Claims
- Non GMO
- Kosher
210 Calories Per Serving*
| Total Fat | 1.5 GRM |
| Saturated Fat | 1 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0 g |
| Monounsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 5 MGM |
| Sodium | 280 MGM |
| Total Carbohydrate | 43 GRM |
| Dietary Fiber | 2 GRM |
| Sugars | 23 GRM |
| Protein | 8 GRM |
| Vitamin C | 25 % |
| Calcium | 15 % |
| Iron | 25 % |