Claims
- Low Sodium
- Gluten Free
- Good Source Of Fiber
- Vegetarian
- Non GMO
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Only Naturally Sweetened
- Prebiotics
- Super Foods Core
- Pescatarian
210 Calories Per Serving*
| Total Fat | 12 g |
| Saturated Fat | 3.5 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 20 mg |
| Total Carbohydrate | 25 g |
| Dietary Fiber | 4 g |
| Sugars | 17 g |
| Protein | 4 g |
| Vitamin A | 6 % |
| Vitamin C | 4 % |
| Calcium | 4 % |
| Iron | 4 % |
Kind
Kind Fruit & Nut Bar, in Yogurt - 12 Each
Net Wt 0.09 lb
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Claims
- Low Sodium
- Gluten Free
- Good Source Of Fiber
- Vegetarian
- Non GMO
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Only Naturally Sweetened
- Prebiotics
- Super Foods Core
- Pescatarian
210 Calories Per Serving*
| Total Fat | 12 g |
| Saturated Fat | 3.5 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 20 mg |
| Total Carbohydrate | 25 g |
| Dietary Fiber | 4 g |
| Sugars | 17 g |
| Protein | 4 g |
| Vitamin A | 6 % |
| Vitamin C | 4 % |
| Calcium | 4 % |
| Iron | 4 % |