Claims
- Low Sodium
- Dairy Free
- Gluten Free
- Vegetarian
- Non GMO
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Only Naturally Sweetened
- Pescatarian
200 Calories Per Serving*
| Total Fat | 14 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 65 mg |
| Total Carbohydrate | 13 g |
| Dietary Fiber | 2.5 g |
| Sugars | 7 g |
| Protein | 10 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 4 % |
| Iron | 8 % |
Kind
Kind Plus Bar, Almond Walnut Macadamia + Protein - 1.4 Ounces
Net Wt 0.09 lb
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Claims
- Low Sodium
- Dairy Free
- Gluten Free
- Vegetarian
- Non GMO
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Only Naturally Sweetened
- Pescatarian
200 Calories Per Serving*
| Total Fat | 14 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 65 mg |
| Total Carbohydrate | 13 g |
| Dietary Fiber | 2.5 g |
| Sugars | 7 g |
| Protein | 10 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 4 % |
| Iron | 8 % |