Ingredients
Cane Sugar, Citric Acid, Instant Tea, Caramel Color, Natural Lemon Flavor with Other Natural Flavors, Red 40.
100 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 0 mg |
| Total Carbohydrate | 25 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |
Krasdale
Krasdale Iced Tea, Lemon - 23.6 Ounces
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Ingredients
Cane Sugar, Citric Acid, Instant Tea, Caramel Color, Natural Lemon Flavor with Other Natural Flavors, Red 40.
100 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 0 mg |
| Total Carbohydrate | 25 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |