Claims
- Dairy Free
- Gluten Free
- Vegan
- Non GMO
- Vital Clean
- Unsweetened
- Plant Based
- Whole Thirty Friendly
- Pescatarian
- Kosher
200 Calories Per Serving*
| Total Fat | 9 GRM |
| Saturated Fat | 1.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 1.5 g |
| Monounsaturated Fat | 5 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 5 MGM |
| Total Carbohydrate | 27 GRM |
| Dietary Fiber | 3 GRM |
| Sugars | 17 GRM |
| Protein | 4 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 8 % |
Larabar
Larabar Blueberry Muffin Fruit & Nut Bar - 1.6 Ounces
Net Wt 1.6 oz
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Claims
- Dairy Free
- Gluten Free
- Vegan
- Non GMO
- Vital Clean
- Unsweetened
- Plant Based
- Whole Thirty Friendly
- Pescatarian
- Kosher
200 Calories Per Serving*
| Total Fat | 9 GRM |
| Saturated Fat | 1.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 1.5 g |
| Monounsaturated Fat | 5 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 5 MGM |
| Total Carbohydrate | 27 GRM |
| Dietary Fiber | 3 GRM |
| Sugars | 17 GRM |
| Protein | 4 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 8 % |