Ingredients
Ripe Olives Water Sea Salt and Ferrous Gluconate (Added to Stabilize Color)
Claims
- Gluten Free
- No Artificial Flavors
- Vital Clean
- Unsweetened
- FODMAP
- Whole Thirty Friendly
- Pescatarian
- Kosher
15 Calories Per Serving*
| Total Fat | 1.5 GRM |
| Saturated Fat | 0 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0 g |
| Monounsaturated Fat | 1.5 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 150 MGM |
| Total Carbohydrate | 1 GRM |
| Dietary Fiber | 1 GRM |
| Protein | 0 GRM |
| Iron | 6 % |
Sorry, this item is temporarily unavailable.
Ingredients
Ripe Olives Water Sea Salt and Ferrous Gluconate (Added to Stabilize Color)
Claims
- Gluten Free
- No Artificial Flavors
- Vital Clean
- Unsweetened
- FODMAP
- Whole Thirty Friendly
- Pescatarian
- Kosher
15 Calories Per Serving*
| Total Fat | 1.5 GRM |
| Saturated Fat | 0 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0 g |
| Monounsaturated Fat | 1.5 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 150 MGM |
| Total Carbohydrate | 1 GRM |
| Dietary Fiber | 1 GRM |
| Protein | 0 GRM |
| Iron | 6 % |