Ingredients
Non Fat Greek Yogurt (Cultured Skim Milk, Milk Protein Concentrate, Corn Starch, Tapioca Starch, Carrageenan Gum, Locust Bean Gum) Canola Oil Water Salt Sugar Egg Yolk Modified Corn Starch Gluconic Acid Cider Vinegar Natural Flavors Distilled Vinegar Dried Garlic Spices Acacia Gum Dried Onion Lactic Acid Xanthan Gum Dried Chive
Claims
- Gluten Free
60 Calories Per Serving*
| Total Fat | 5 GRM |
| Saturated Fat | 0 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 1.5 g |
| Monounsaturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 5 MGM |
| Sodium | 250 MGM |
| Total Carbohydrate | 2 GRM |
| Dietary Fiber | 0 GRM |
| Sugars | 1 GRM |
| Protein | 2 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 4 % |
| Iron | 0 % |
Litehouse
Litehouse Creamy Ranch Greek Yogurt Dip; Creamy Ranch Greek Yogurt Dip - 12 Ounces
Net Wt 12.8 oz
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Ingredients
Non Fat Greek Yogurt (Cultured Skim Milk, Milk Protein Concentrate, Corn Starch, Tapioca Starch, Carrageenan Gum, Locust Bean Gum) Canola Oil Water Salt Sugar Egg Yolk Modified Corn Starch Gluconic Acid Cider Vinegar Natural Flavors Distilled Vinegar Dried Garlic Spices Acacia Gum Dried Onion Lactic Acid Xanthan Gum Dried Chive
Claims
- Gluten Free
60 Calories Per Serving*
| Total Fat | 5 GRM |
| Saturated Fat | 0 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 1.5 g |
| Monounsaturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 5 MGM |
| Sodium | 250 MGM |
| Total Carbohydrate | 2 GRM |
| Dietary Fiber | 0 GRM |
| Sugars | 1 GRM |
| Protein | 2 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 4 % |
| Iron | 0 % |