Ingredients
Water Black Beans Vegetable Oil (Refined Soy Oil) Salt and Natural Flavors (Garlic and Onion)
Claims
- Vegan
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Plant Based
- Pescatarian
180 Calories Per Serving*
| Total Fat | 6 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 640 mg |
| Total Carbohydrate | 27 g |
| Dietary Fiber | 8 g |
| Protein | 10 g |
| Calcium | 10 % |
| Iron | 20 % |
Malher
Malher Black Beans, Refried - 16 Ounces
Net Wt 1.13 lb
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Ingredients
Water Black Beans Vegetable Oil (Refined Soy Oil) Salt and Natural Flavors (Garlic and Onion)
Claims
- Vegan
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Plant Based
- Pescatarian
180 Calories Per Serving*
| Total Fat | 6 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 640 mg |
| Total Carbohydrate | 27 g |
| Dietary Fiber | 8 g |
| Protein | 10 g |
| Calcium | 10 % |
| Iron | 20 % |