Ingredients
Chicken Wing Sections, Water, Salt, Modified Food Starch, Vinegar, Flavoring, Maltodextrin, Sodium Phosphate, Sugar, Paprika, Cellulose Gum, Oleoresin Paprika, Beet Powder.
Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
160 Calories Per Serving*
| Total Fat | 11 g |
| Saturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 120 mg |
| Sodium | 810 mg |
| Total Carbohydrate | 2 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 13 g |
| Vitamin A | 2 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 4 % |
Murry's
Murry's Buffalo Style Wow Wings - 44 Ounces
Net Wt 2.85 LB
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Ingredients
Chicken Wing Sections, Water, Salt, Modified Food Starch, Vinegar, Flavoring, Maltodextrin, Sodium Phosphate, Sugar, Paprika, Cellulose Gum, Oleoresin Paprika, Beet Powder.
Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
160 Calories Per Serving*
| Total Fat | 11 g |
| Saturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 120 mg |
| Sodium | 810 mg |
| Total Carbohydrate | 2 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 13 g |
| Vitamin A | 2 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 4 % |