Ingredients
Apple Juice, Banana Puree, Orange Juice, Pineapple Juice, Whey Protein Concentrate, Soy Protein Isolate, Coconut Milk Extract, Soy Lecithin, Natural Flavors, Ascorbic Acid (Vitamin C).
Claims
- Gluten Free
- Vegetarian
- Non GMO
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Pescatarian
220 Calories Per Serving*
| Total Fat | 2 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 30 mg |
| Sodium | 140 mg |
| Total Carbohydrate | 34 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 28 g |
| Protein | 16 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 150 % |
| Calcium | 6 % |
| Iron | 6 % |
Naked
Naked Protein Juice Smoothie, Protein Zone - 32 Ounces
Net Wt 2.39 lb
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Ingredients
Apple Juice, Banana Puree, Orange Juice, Pineapple Juice, Whey Protein Concentrate, Soy Protein Isolate, Coconut Milk Extract, Soy Lecithin, Natural Flavors, Ascorbic Acid (Vitamin C).
Claims
- Gluten Free
- Vegetarian
- Non GMO
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Pescatarian
220 Calories Per Serving*
| Total Fat | 2 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 30 mg |
| Sodium | 140 mg |
| Total Carbohydrate | 34 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 28 g |
| Protein | 16 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 150 % |
| Calcium | 6 % |
| Iron | 6 % |