Ingredients
Whole Grain Oats Sugar Coconut Oil Corn Starch Palm Oil Canola Oil Tapioca Syrup Coconut Flour Whole Grain Barley Flakes Toasted Coconut Honey Palm Kernel Oil Salt Baking Soda Cream Natural Flavor
Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
190 Calories Per Serving*
| Total Fat | 10 GRM |
| Saturated Fat | 5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 1 g |
| Monounsaturated Fat | 3.5 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 160 MGM |
| Total Carbohydrate | 24 GRM |
| Dietary Fiber | 2 GRM |
| Sugars | 10 GRM |
| Protein | 2 GRM |
| Iron | 4 % |
Nature Valley
Nature Valley Coconut Butter Biscuits - 5 x 1.35 Ounces
Net Wt 6.75 oz
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Ingredients
Whole Grain Oats Sugar Coconut Oil Corn Starch Palm Oil Canola Oil Tapioca Syrup Coconut Flour Whole Grain Barley Flakes Toasted Coconut Honey Palm Kernel Oil Salt Baking Soda Cream Natural Flavor
Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
190 Calories Per Serving*
| Total Fat | 10 GRM |
| Saturated Fat | 5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 1 g |
| Monounsaturated Fat | 3.5 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 160 MGM |
| Total Carbohydrate | 24 GRM |
| Dietary Fiber | 2 GRM |
| Sugars | 10 GRM |
| Protein | 2 GRM |
| Iron | 4 % |