Ingredients
Chocolate, Sugar, Cocoa Butter, Soy Lecithin, Natural Flavor, Nonfat Dry Milk, Butterfat (Milk).
Claims
- Non GMO
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
140 Calories Per Serving*
| Total Fat | 11 g |
| Saturated Fat | 7 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 0 mg |
| Total Carbohydrate | 13 g |
| Dietary Fiber | 2 g |
| Protein | 2 g |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 15 % |
Niagara Chocolates
Niagara Chocolates Chocolate Bar, Dark, 70% - 3 Ounces
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Ingredients
Chocolate, Sugar, Cocoa Butter, Soy Lecithin, Natural Flavor, Nonfat Dry Milk, Butterfat (Milk).
Claims
- Non GMO
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
140 Calories Per Serving*
| Total Fat | 11 g |
| Saturated Fat | 7 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 0 mg |
| Total Carbohydrate | 13 g |
| Dietary Fiber | 2 g |
| Protein | 2 g |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 15 % |