Ingredients
Roasted Eggplant Sesame Tahini Chickpeas Water Fresh Lemon Fresh Garlic and Sea Salt
Claims
- Low Fat
- Sugar Free
31 Calories Per Serving*
| Total Fat | 1.5 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 73 mg |
| Total Carbohydrate | 3 g |
| Dietary Fiber | 1 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 1 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 1 % |
| Iron | 1 % |
Oasis
Oasis Baba Ghannouj - 8 Ounces
Net Wt 0.04 lb
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Ingredients
Roasted Eggplant Sesame Tahini Chickpeas Water Fresh Lemon Fresh Garlic and Sea Salt
Claims
- Low Fat
- Sugar Free
31 Calories Per Serving*
| Total Fat | 1.5 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 73 mg |
| Total Carbohydrate | 3 g |
| Dietary Fiber | 1 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 1 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 1 % |
| Iron | 1 % |