Ingredients
Pitted Green Olives 91% Sunflower Oil Lemon Pieces 3% Garlic Oregano Salt Vinegar Acidifiers: Lactic Acid and Citric Acid
Claims
- Gluten Free
- Vegan
- Wheat Free
- Non GMO
- Vital Clean
- Unsweetened
- Whole Thirty Friendly
- Pescatarian
- Kosher
- Halal
- Natural
- Nut Free
20 Calories Per Serving*
| Total Fat | 2 GRM |
| Saturated Fat | 0.4 GRM |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 240 MGM |
| Total Carbohydrate | 0 GRM |
| Dietary Fiber | 0.6 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 0 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |
Oloves
Oloves Green Pitted Olives, Lemon & Rosemary, Natural - 30 Grams
Net Wt 0.08 lb
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Ingredients
Pitted Green Olives 91% Sunflower Oil Lemon Pieces 3% Garlic Oregano Salt Vinegar Acidifiers: Lactic Acid and Citric Acid
Claims
- Gluten Free
- Vegan
- Wheat Free
- Non GMO
- Vital Clean
- Unsweetened
- Whole Thirty Friendly
- Pescatarian
- Kosher
- Halal
- Natural
- Nut Free
20 Calories Per Serving*
| Total Fat | 2 GRM |
| Saturated Fat | 0.4 GRM |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 240 MGM |
| Total Carbohydrate | 0 GRM |
| Dietary Fiber | 0.6 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 0 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |