Ingredients
Non-GMO Yellow Corn, Sunflower Oil, Sugar Salt, Spices, Vinegar Powder (Rice Maltodextrin, White Distilled Vinegar), Onion Powder, Garlic Powder, Paprika, Yeast Extract, Citric Acid, Oleoresin Paprika and Natural Flavor.
Claims
- Non GMO
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- Vital Clean
- Pescatarian
- Kosher
140 Calories Per Serving*
| Total Fat | 6 GRM |
| Saturated Fat | 0.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 1.5 g |
| Monounsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 140 MGM |
| Total Carbohydrate | 19 GRM |
| Dietary Fiber | 0 GRM |
| Sugars | 2 GRM |
| Protein | 2 GRM |
| Vitamin A | 4 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |
PopCorners
PopCorners Sweet Chili Popped-Corn Snacks - 7 Ounces
Net Wt 7 oz
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Ingredients
Non-GMO Yellow Corn, Sunflower Oil, Sugar Salt, Spices, Vinegar Powder (Rice Maltodextrin, White Distilled Vinegar), Onion Powder, Garlic Powder, Paprika, Yeast Extract, Citric Acid, Oleoresin Paprika and Natural Flavor.
Claims
- Non GMO
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- Vital Clean
- Pescatarian
- Kosher
140 Calories Per Serving*
| Total Fat | 6 GRM |
| Saturated Fat | 0.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 1.5 g |
| Monounsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 140 MGM |
| Total Carbohydrate | 19 GRM |
| Dietary Fiber | 0 GRM |
| Sugars | 2 GRM |
| Protein | 2 GRM |
| Vitamin A | 4 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |