Ingredients
Protein Blend (Whey Protein Concentrate, Whey Protein Isolate), Natural Flavors, Soy Lecithin, Stevia Extract.
Claims
- Low Fat
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Only Naturally Sweetened
- Keto
- Pescatarian
130 Calories Per Serving*
| Total Fat | 1.5 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 35 mg |
| Sodium | 55 mg |
| Total Carbohydrate | 6 g |
| Sugars | 5 g |
| Protein | 23 g |
| Calcium | 11 % |
Pure Protein
Pure Protein Whey Protein, Natural, French Vanilla - 25.6 Ounces
Net Wt 1.96 lb
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Ingredients
Protein Blend (Whey Protein Concentrate, Whey Protein Isolate), Natural Flavors, Soy Lecithin, Stevia Extract.
Claims
- Low Fat
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Only Naturally Sweetened
- Keto
- Pescatarian
130 Calories Per Serving*
| Total Fat | 1.5 g |
| Saturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 35 mg |
| Sodium | 55 mg |
| Total Carbohydrate | 6 g |
| Sugars | 5 g |
| Protein | 23 g |
| Calcium | 11 % |