Ingredients
Unbleached Enriched Flour (Wheat Flour, Niacin, Reduced Iron, Thiamine Mononitrate {Vitamin B1}, Riboflavin {Vitamin B2}, Folic Acid), Peanut Butter (Peanuts, Hydrogenated Rapeseed and/or Soybean and/or Cottonseed Oils, Salt), Soybean Oil, Sugar, Dextrose, Partially Hydrogenated Cottonseed Oil, High Fructose Corn Syrup, Leavening (Calcium Phosphate and/or Baking Soda), Salt, Soy Lecithin, Malted Barley Flour.
150 Calories Per Serving*
| Total Fat | 8 GRM |
| Saturated Fat | 2 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 3 g |
| Monounsaturated Fat | 2.5 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 200 MGM |
| Total Carbohydrate | 17 GRM |
| Dietary Fiber | 1 GRM |
| Sugars | 4 GRM |
| Protein | 3 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 4 % |
Ritz Bits Peanut Butter Cracker Sandwiches - 8.8 Ounces
Ingredients
Unbleached Enriched Flour (Wheat Flour, Niacin, Reduced Iron, Thiamine Mononitrate {Vitamin B1}, Riboflavin {Vitamin B2}, Folic Acid), Peanut Butter (Peanuts, Hydrogenated Rapeseed and/or Soybean and/or Cottonseed Oils, Salt), Soybean Oil, Sugar, Dextrose, Partially Hydrogenated Cottonseed Oil, High Fructose Corn Syrup, Leavening (Calcium Phosphate and/or Baking Soda), Salt, Soy Lecithin, Malted Barley Flour.
150 Calories Per Serving*
| Total Fat | 8 GRM |
| Saturated Fat | 2 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 3 g |
| Monounsaturated Fat | 2.5 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 200 MGM |
| Total Carbohydrate | 17 GRM |
| Dietary Fiber | 1 GRM |
| Sugars | 4 GRM |
| Protein | 3 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 4 % |