Ingredients
Enriched Flour (Wheat Flour, Niacin, Reduced Iron, Thiamine Mononitrate, {Vitamin B1}, Riboflavin {Vitamin B2}, Folic Acid), Peanuts, Canola Oil and/or Palm Oil and/or Soybean Oil, Sugar, Dextrose, Salt, High Fructose Corn Syrup, Leavening (Calcium Phosphate and/or Baking Soda), Soy Lecithin, Cornstarch.
Claims
- Vital Clean
- Pescatarian
- Kosher
200 Calories Per Serving*
| Total Fat | 10 GRM |
| Saturated Fat | 2.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 2.5 g |
| Monounsaturated Fat | 6 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 290 MGM |
| Total Carbohydrate | 23 GRM |
| Dietary Fiber | 1 GRM |
| Sugars | 5 GRM |
| Protein | 4 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 4 % |
| Iron | 6 % |
Ritz
Ritz Cracker Sandwiches, Peanut Butter - 6 Crackers
Net Wt 1.38 oz
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Ingredients
Enriched Flour (Wheat Flour, Niacin, Reduced Iron, Thiamine Mononitrate, {Vitamin B1}, Riboflavin {Vitamin B2}, Folic Acid), Peanuts, Canola Oil and/or Palm Oil and/or Soybean Oil, Sugar, Dextrose, Salt, High Fructose Corn Syrup, Leavening (Calcium Phosphate and/or Baking Soda), Soy Lecithin, Cornstarch.
Claims
- Vital Clean
- Pescatarian
- Kosher
200 Calories Per Serving*
| Total Fat | 10 GRM |
| Saturated Fat | 2.5 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 2.5 g |
| Monounsaturated Fat | 6 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 290 MGM |
| Total Carbohydrate | 23 GRM |
| Dietary Fiber | 1 GRM |
| Sugars | 5 GRM |
| Protein | 4 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 4 % |
| Iron | 6 % |