Ingredients
Extra Virgin Olive Oil White Truffle (Tuber Magnatum Pico) White Truffle Aroma
Claims
- Vegan
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Paleo
- Plant Based
- FODMAP
- Keto
- Whole Thirty Friendly
- Pescatarian
120 Calories Per Serving*
| Total Fat | 14 GRM |
| Saturated Fat | 2 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 1.5 g |
| Monounsaturated Fat | 10 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 0 MGM |
| Total Carbohydrate | 0 GRM |
| Protein | 0 GRM |
Roland
Roland Truffle Oil, White - 1.86 Fluid Ounces
Net Wt 0.4 lb
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Ingredients
Extra Virgin Olive Oil White Truffle (Tuber Magnatum Pico) White Truffle Aroma
Claims
- Vegan
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Paleo
- Plant Based
- FODMAP
- Keto
- Whole Thirty Friendly
- Pescatarian
120 Calories Per Serving*
| Total Fat | 14 GRM |
| Saturated Fat | 2 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 1.5 g |
| Monounsaturated Fat | 10 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 0 MGM |
| Total Carbohydrate | 0 GRM |
| Protein | 0 GRM |