Claims
- Dairy Free
- Organic
- Vegan
- Vital Clean
- Pescatarian
- Kosher
140 Calories Per Serving*
| Total Fat | 1.5 GRM |
| Saturated Fat | 0 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0 g |
| Monounsaturated Fat | 0.5 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 240 MGM |
| Total Carbohydrate | 28 GRM |
| Dietary Fiber | 5 GRM |
| Sugars | 3 GRM |
| Protein | 6 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 8 % |
Sorry, this item is temporarily unavailable.
Claims
- Dairy Free
- Organic
- Vegan
- Vital Clean
- Pescatarian
- Kosher
140 Calories Per Serving*
| Total Fat | 1.5 GRM |
| Saturated Fat | 0 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0 g |
| Monounsaturated Fat | 0.5 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 240 MGM |
| Total Carbohydrate | 28 GRM |
| Dietary Fiber | 5 GRM |
| Sugars | 3 GRM |
| Protein | 6 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 8 % |