Ingredients
Sauce Packet: Edible Oils (Olive Oil, Canola Oil, Palm Oil) Water Garlic Oil Garlic Salt Sugar Monosodium Glutamate Anchovy Starch Chili Pepper Pepper Disodium Guanylate Disodium Inosinate Artificial Flavor Tocopherols Topping Packet: Fried Garlic Parsley Chili Pepper
Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Preservatives
- Only Naturally Sweetened
- Keto
- Pescatarian
100 Calories Per Serving*
| Total Fat | 10 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 810 mg |
| Total Carbohydrate | 2 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 0.5 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 1 % |
| Iron | 1 % |
S & B
S & B Spaghetti Sauce, Garlic, Olive Oil & Chili Pepper - 1.46 Ounces
Net Wt 0.12 lb
$4.29 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Get it by tomorrow
Ingredients
Sauce Packet: Edible Oils (Olive Oil, Canola Oil, Palm Oil) Water Garlic Oil Garlic Salt Sugar Monosodium Glutamate Anchovy Starch Chili Pepper Pepper Disodium Guanylate Disodium Inosinate Artificial Flavor Tocopherols Topping Packet: Fried Garlic Parsley Chili Pepper
Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Preservatives
- Only Naturally Sweetened
- Keto
- Pescatarian
100 Calories Per Serving*
| Total Fat | 10 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 810 mg |
| Total Carbohydrate | 2 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 0.5 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 1 % |
| Iron | 1 % |