Ingredients
Pasteurized Milk, Jalapeno Peppers, Cheese Culture, Salt, Enzymes.
Claims
- Vital Clean
- Unsweetened
- Pescatarian
- Natural
| Total Fat | 7 g |
| Saturated Fat | 4 g |
| Polyunsaturated Fat | 0 g |
| Monounsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 20 mg |
| Sodium | 150 mg |
| Total Carbohydrate | 0 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 5 g |
| Vitamin A | 4 % |
| Calcium | 15 % |
Sargento
Sargento Cheese, Natural, Pepper Jack - 0.83 Ounces
Net Wt 0.83 oz
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Ingredients
Pasteurized Milk, Jalapeno Peppers, Cheese Culture, Salt, Enzymes.
Claims
- Vital Clean
- Unsweetened
- Pescatarian
- Natural
| Total Fat | 7 g |
| Saturated Fat | 4 g |
| Polyunsaturated Fat | 0 g |
| Monounsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 20 mg |
| Sodium | 150 mg |
| Total Carbohydrate | 0 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 5 g |
| Vitamin A | 4 % |
| Calcium | 15 % |