Ingredients
Pork, Pork Liver, Rehydrated Onion, Sea Salt, Turbinado Sugar, Granulated Onion, Natural Spices, Celery Powder.
Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Only Naturally Sweetened
- Keto
240 Calories Per Serving*
| Total Fat | 23 g |
| Saturated Fat | 8 g |
| Cholesterol | 80 mg |
| Sodium | 360 mg |
| Total Carbohydrate | 2 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 1 g |
| Protein | 7 g |
| Vitamin A | 70 % |
| Vitamin C | 10 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 25 % |
Schaller & Weber
Schaller & Weber Oldenburger Brand Pate with Onions
Net Wt 0.45 LB
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Ingredients
Pork, Pork Liver, Rehydrated Onion, Sea Salt, Turbinado Sugar, Granulated Onion, Natural Spices, Celery Powder.
Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Only Naturally Sweetened
- Keto
240 Calories Per Serving*
| Total Fat | 23 g |
| Saturated Fat | 8 g |
| Cholesterol | 80 mg |
| Sodium | 360 mg |
| Total Carbohydrate | 2 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 1 g |
| Protein | 7 g |
| Vitamin A | 70 % |
| Vitamin C | 10 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 25 % |