Claims
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Preservatives
- Only Naturally Sweetened
- Pescatarian
210 Calories Per Serving*
| Total Fat | 12 g |
| Saturated Fat | 5 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 55 mg |
| Total Carbohydrate | 24 g |
| Dietary Fiber | 1 g |
| Sugars | 21 g |
| Protein | 4 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 2 % |
ShurFine
ShurFine Chocolate Peanuts - 11oz
Net Wt 0.72 lb
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Claims
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Preservatives
- Only Naturally Sweetened
- Pescatarian
210 Calories Per Serving*
| Total Fat | 12 g |
| Saturated Fat | 5 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 55 mg |
| Total Carbohydrate | 24 g |
| Dietary Fiber | 1 g |
| Sugars | 21 g |
| Protein | 4 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 2 % |