Ingredients
Rice, Potato Starch, Water, Soy Bean Oil Sodium Benzoate as Preservative.
Claims
- Vegan
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- Unsweetened
- Plant Based
- Pescatarian
250 Calories Per Serving*
| Total Fat | 1.5 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 35 mg |
| Total Carbohydrate | 53 g |
| Dietary Fiber | 2 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 6 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 6 % |
Sorry, this item is temporarily unavailable.
Ingredients
Rice, Potato Starch, Water, Soy Bean Oil Sodium Benzoate as Preservative.
Claims
- Vegan
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- Unsweetened
- Plant Based
- Pescatarian
250 Calories Per Serving*
| Total Fat | 1.5 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 35 mg |
| Total Carbohydrate | 53 g |
| Dietary Fiber | 2 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 6 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 6 % |