Ingredients
Ham (Chopped Ham Water Added (Pork, Water, Sugar, Salt, Contains Less than 2% of Sodium Phosphate, Sodium Erythorbate, Sodium Nitrite)), Mayonnaise (Soybean Oil, Egg Yolks, Water, Distilled Vinegar, High Fructose Corn Syrup, Corn Syrup, Salt, Mustard Flour, Calcium Disodium EDTA), Salad Dressing (Soybean Oil, Water, High Fructose Corn Syrup, Distilled Vinegar, Modified Corn Starch, Egg Yolks, Salt, Sodium Benzoate (Preservative)), Pickle Relish (Cucumbers, High Fructose Corn Syrup, Vinegar, Salt, Calcium Chloride, Sodium Benzoate (Preservative), Alum, Xanthan Gum, Natural and Artificial Flavors, Polysorbate 80, Maltol), Sodium Lactate and Sodium Diacetate (Antimicrobial Agents), Mustard (Water, Distilled Vinegar, Mustard Seed, Salt, Turmeric), Beet Powder.
Claims
- No Artificial Colors
260 Calories Per Serving*
| Total Fat | 23 g |
| Saturated Fat | 4 g |
| Cholesterol | 40 mg |
| Sodium | 600 mg |
| Total Carbohydrate | 9 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 6 g |
| Protein | 7 g |
| Vitamin A | 2 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 6 % |
Stars Ham Salad - 11 Ounces
Ingredients
Ham (Chopped Ham Water Added (Pork, Water, Sugar, Salt, Contains Less than 2% of Sodium Phosphate, Sodium Erythorbate, Sodium Nitrite)), Mayonnaise (Soybean Oil, Egg Yolks, Water, Distilled Vinegar, High Fructose Corn Syrup, Corn Syrup, Salt, Mustard Flour, Calcium Disodium EDTA), Salad Dressing (Soybean Oil, Water, High Fructose Corn Syrup, Distilled Vinegar, Modified Corn Starch, Egg Yolks, Salt, Sodium Benzoate (Preservative)), Pickle Relish (Cucumbers, High Fructose Corn Syrup, Vinegar, Salt, Calcium Chloride, Sodium Benzoate (Preservative), Alum, Xanthan Gum, Natural and Artificial Flavors, Polysorbate 80, Maltol), Sodium Lactate and Sodium Diacetate (Antimicrobial Agents), Mustard (Water, Distilled Vinegar, Mustard Seed, Salt, Turmeric), Beet Powder.
Claims
- No Artificial Colors
260 Calories Per Serving*
| Total Fat | 23 g |
| Saturated Fat | 4 g |
| Cholesterol | 40 mg |
| Sodium | 600 mg |
| Total Carbohydrate | 9 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 6 g |
| Protein | 7 g |
| Vitamin A | 2 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 6 % |