Ingredients
Water, Diced Tomatoes (Tomatoes, Tomato Juice, Salt, Calcium Chloride and Citric Acid), Green Chiles, Pork, Modified Corn Starch, Salt, Jalapeno Pepper, Dehydrated Onion, Spices, Garlic Powder.
Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Keto
90 Calories Per Serving*
| Total Fat | 4.5 g |
| Saturated Fat | 1.5 g |
| Cholesterol | 15 mg |
| Sodium | 560 mg |
| Total Carbohydrate | 6 g |
| Dietary Fiber | -1 g |
| Sugars | 2 g |
| Protein | 5 g |
| Vitamin A | 4 % |
| Vitamin C | 15 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 2 % |
Stokes
Stokes Chile Sauce, Green, Pork Ranchero, Mild - 15 Ounces
Net Wt 1.05 lb
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Ingredients
Water, Diced Tomatoes (Tomatoes, Tomato Juice, Salt, Calcium Chloride and Citric Acid), Green Chiles, Pork, Modified Corn Starch, Salt, Jalapeno Pepper, Dehydrated Onion, Spices, Garlic Powder.
Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Keto
90 Calories Per Serving*
| Total Fat | 4.5 g |
| Saturated Fat | 1.5 g |
| Cholesterol | 15 mg |
| Sodium | 560 mg |
| Total Carbohydrate | 6 g |
| Dietary Fiber | -1 g |
| Sugars | 2 g |
| Protein | 5 g |
| Vitamin A | 4 % |
| Vitamin C | 15 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 2 % |