Claims
- Gluten Free
- Vegetarian
- Non GMO
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Paleo
- Keto
- Pescatarian
110 Calories Per Serving*
| Total Fat | 1 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 30 mg |
| Sodium | 25 mg |
| Total Carbohydrate | 3 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 3 g |
| Protein | 22 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 8 % |
| Iron | 2 % |
Teraswhey
Teraswhey Whey Protein, Goat, Plain Unsweetened - 1 Ounce
Net Wt 0.07 lb
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Claims
- Gluten Free
- Vegetarian
- Non GMO
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Unsweetened
- Paleo
- Keto
- Pescatarian
110 Calories Per Serving*
| Total Fat | 1 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 30 mg |
| Sodium | 25 mg |
| Total Carbohydrate | 3 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 3 g |
| Protein | 22 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 8 % |
| Iron | 2 % |