Claims
- Gluten Free
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Only Naturally Sweetened
- Kosher
85 Calories Per Serving*
| Total Fat | 5 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 160 mg |
| Total Carbohydrate | 9 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 2 g |
| Protein | 1 g |
Sorry, this item is temporarily unavailable.
Claims
- Gluten Free
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Only Naturally Sweetened
- Kosher
85 Calories Per Serving*
| Total Fat | 5 g |
| Saturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 160 mg |
| Total Carbohydrate | 9 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 2 g |
| Protein | 1 g |