Claims
- Vegan
- Unsweetened
- Keto
- Kosher
- High Fiber
60 Calories Per Serving*
| Total Fat | 2 GRM |
| Saturated Fat | 1 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0.5 g |
| Monounsaturated Fat | 0.5 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 210 MGM |
| Total Carbohydrate | 18 GRM |
| Dietary Fiber | 13 GRM |
| Sugars | 0 GRM |
| Protein | 4 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 2 % |
| Calcium | 6 % |
| Iron | 4 % |
Tumaro's
Tumaro's Garden Veggie Wraps - 8 Wraps
Net Wt 11.2 lb
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Claims
- Vegan
- Unsweetened
- Keto
- Kosher
- High Fiber
60 Calories Per Serving*
| Total Fat | 2 GRM |
| Saturated Fat | 1 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0.5 g |
| Monounsaturated Fat | 0.5 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 210 MGM |
| Total Carbohydrate | 18 GRM |
| Dietary Fiber | 13 GRM |
| Sugars | 0 GRM |
| Protein | 4 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 2 % |
| Calcium | 6 % |
| Iron | 4 % |