Ingredients
Milk, Vitamin D3 Added.
150 Calories Per Serving*
| Total Fat | 8 g |
| Saturated Fat | 5 g |
| Cholesterol | 35 mg |
| Sodium | 110 mg |
| Total Carbohydrate | 11 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 11 g |
| Protein | 8 g |
| Vitamin A | 6 % |
| Vitamin C | 2 % |
| Calcium | 25 % |
| Iron | 0 % |
Umpqua
Umpqua UMPQUA MILK VIT D - 1
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Ingredients
Milk, Vitamin D3 Added.
150 Calories Per Serving*
| Total Fat | 8 g |
| Saturated Fat | 5 g |
| Cholesterol | 35 mg |
| Sodium | 110 mg |
| Total Carbohydrate | 11 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 11 g |
| Protein | 8 g |
| Vitamin A | 6 % |
| Vitamin C | 2 % |
| Calcium | 25 % |
| Iron | 0 % |