Ingredients
Fish (White Fish, Pike, Mullet, and/or Lake Herring), Egg Whites, Onions, Carrots, Potato Starch, Cottonseed Oil, Salt and Spices, Sucralose (Splenda®).
Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
50 Calories Per Serving*
| Total Fat | 2 g |
| Saturated Fat | 0.5 g |
| Cholesterol | 15 mg |
| Sodium | 140 mg |
| Total Carbohydrate | 2 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Protein | 6 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |
Ungar's
Ungar's Gefilte Fish No Sugar Added - 22 Ounces
Net Wt 1.51 lb
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Ingredients
Fish (White Fish, Pike, Mullet, and/or Lake Herring), Egg Whites, Onions, Carrots, Potato Starch, Cottonseed Oil, Salt and Spices, Sucralose (Splenda®).
Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
50 Calories Per Serving*
| Total Fat | 2 g |
| Saturated Fat | 0.5 g |
| Cholesterol | 15 mg |
| Sodium | 140 mg |
| Total Carbohydrate | 2 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Protein | 6 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |