Ingredients
Rice, Sugar, Oligosaccharide, Tapioca Starch, Locust Bean Gum, Carrageenan, Guar Gum, Margarine (Soybean).
Claims
- Vegan
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Only Naturally Sweetened
- Prebiotics
- Plant Based
- Pescatarian
40 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 10 mg |
| Total Carbohydrate | 9 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Protein | 1 g |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |
Wang
Wang Grain Bar, Rice - 3.88 Ounces
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Ingredients
Rice, Sugar, Oligosaccharide, Tapioca Starch, Locust Bean Gum, Carrageenan, Guar Gum, Margarine (Soybean).
Claims
- Vegan
- Vegetarian
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Only Naturally Sweetened
- Prebiotics
- Plant Based
- Pescatarian
40 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 10 mg |
| Total Carbohydrate | 9 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Protein | 1 g |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |