Ingredients
Enriched Unbleached Flour(Wheat Flour, Niacin, Reduced Iron, Thiamin Mononitrate, Riboflavin, Folic Acid) Buttermilk (Cultured 1% Milk, Salt, Sodium Citrate) Expeller Pressed Canola Oil Cane Sugar Water Roasted Garlic Rosemary Sea Salt Baking Soda
Claims
- Non GMO
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Plant Based
- Pescatarian
- Kosher
120 Calories Per Serving*
| Total Fat | 3 GRM |
| Saturated Fat | 0 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0 g |
| Monounsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 230 MGM |
| Total Carbohydrate | 20 GRM |
| Dietary Fiber | 1 GRM |
| Sugars | 1 GRM |
| Protein | 3 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 6 % |
Wisecrackers
Wisecrackers Crackers, Roasted Garlic & Rosemary, Snack - 4 Ounces
Net Wt 0.34 lb
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Ingredients
Enriched Unbleached Flour(Wheat Flour, Niacin, Reduced Iron, Thiamin Mononitrate, Riboflavin, Folic Acid) Buttermilk (Cultured 1% Milk, Salt, Sodium Citrate) Expeller Pressed Canola Oil Cane Sugar Water Roasted Garlic Rosemary Sea Salt Baking Soda
Claims
- Non GMO
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- No Artificial Preservatives
- Vital Clean
- Plant Based
- Pescatarian
- Kosher
120 Calories Per Serving*
| Total Fat | 3 GRM |
| Saturated Fat | 0 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 0 g |
| Monounsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 MGM |
| Sodium | 230 MGM |
| Total Carbohydrate | 20 GRM |
| Dietary Fiber | 1 GRM |
| Sugars | 1 GRM |
| Protein | 3 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 6 % |