Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- Only Naturally Sweetened
- FODMAP
- Keto
130 Calories Per Serving*
| Total Fat | 8 g |
| Saturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 35 mg |
| Sodium | 470 mg |
| Total Carbohydrate | 4 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 1 g |
| Protein | 7 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 4 % |
Ziyad
Ziyad Luncheon Loaf, Premium - 12 Ounces
Net Wt 1.04 lb
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Claims
- No Artificial Colors
- No Artificial Flavors
- Only Naturally Sweetened
- FODMAP
- Keto
130 Calories Per Serving*
| Total Fat | 8 g |
| Saturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 35 mg |
| Sodium | 470 mg |
| Total Carbohydrate | 4 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Sugars | 1 g |
| Protein | 7 g |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 0 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 4 % |