Ingredients
Contains: Carbonated Water, Grape Wine, Cane Sugar, Natural Flavors, Less than 1% Citric Acid, Potassium Citrate, Potassium Sorbate, Sulfiting Agents.
Claims
- Gluten Free
- Alcohol
120 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 0 mg |
| Total Carbohydrate | 11 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |
Barefoot
Barefoot Spritzer, Pinot Grigio - 4 Cans
Net Wt 2.42 lb
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Ingredients
Contains: Carbonated Water, Grape Wine, Cane Sugar, Natural Flavors, Less than 1% Citric Acid, Potassium Citrate, Potassium Sorbate, Sulfiting Agents.
Claims
- Gluten Free
- Alcohol
120 Calories Per Serving*
| Total Fat | 0 g |
| Saturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 0 mg |
| Total Carbohydrate | 11 g |
| Dietary Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 0 % |