Ingredients
Soybean Oil, Pickles, Corn Sweeteners, Distilled Vinegar, Eggs, Water, Salt, Spice, Red Bell Pepper, Natural Flavors, Xanthan Gum and Calcium Disodium EDTA added to Protect Flavor.
Claims
- FODMAP
- Pescatarian
- Kosher
70 Calories Per Serving*
| Total Fat | 6 GRM |
| Saturated Fat | 1 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 4 g |
| Monounsaturated Fat | 1.5 g |
| Cholesterol | 10 MGM |
| Sodium | 115 MGM |
| Total Carbohydrate | 2 GRM |
| Sugars | 1 GRM |
| Protein | 0 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 2 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 2 % |
Duke's
Duke's Sandwich Relish - 16 Fluid Ounces
Net Wt 1.02 lb
Sorry, this item is not available in your area.
Let's see if this item is available in your area..
Ingredients
Soybean Oil, Pickles, Corn Sweeteners, Distilled Vinegar, Eggs, Water, Salt, Spice, Red Bell Pepper, Natural Flavors, Xanthan Gum and Calcium Disodium EDTA added to Protect Flavor.
Claims
- FODMAP
- Pescatarian
- Kosher
70 Calories Per Serving*
| Total Fat | 6 GRM |
| Saturated Fat | 1 GRM |
| Polyunsaturated Fat | 4 g |
| Monounsaturated Fat | 1.5 g |
| Cholesterol | 10 MGM |
| Sodium | 115 MGM |
| Total Carbohydrate | 2 GRM |
| Sugars | 1 GRM |
| Protein | 0 GRM |
| Vitamin A | 0 % |
| Vitamin C | 2 % |
| Calcium | 0 % |
| Iron | 2 % |