Claims
- Gluten Free
- Organic
110 Calories Per Serving*
| Total Fat | 1 g |
| Sodium | 135 mg |
| Total Carbohydrate | 23 g |
| Dietary Fiber | 3 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 3 g |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 6 % |
Certified Organic
Eden
Eden Organic Brown Rice & Kidney Beans - 15 Ounces
Net Wt 0 lb
$3.89 each
Sorry, this item is not available in your area.
0 in basket
Get it by Friday 4/3
Claims
- Gluten Free
- Organic
110 Calories Per Serving*
| Total Fat | 1 g |
| Sodium | 135 mg |
| Total Carbohydrate | 23 g |
| Dietary Fiber | 3 g |
| Sugars | 0 g |
| Protein | 3 g |
| Calcium | 2 % |
| Iron | 6 % |